Gada balva cīņas sporta veidos

Otro gadu pēc kārtas un jau kuplākā sastāvā, apvienojoties sešām federācijām - Latvijas Boksa federācijai, Latvijas Cīņas federācijai, Latvijas Džudo federācijai, Latvijas Sambo federācijai, Latvijas Taekvondo federācijai un Latvijas Karate federācijai tika rīkots kopīgs pasākums – "Gada balva cīņas sporta veidos 2018". Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija norisinājās 2019. gada 5.janvārī, Jūrmalā, SemaraH Hotel Lielupe svinīgajā zālē Jurmala Hall. Pasākums kopā pulcēja vairāk nekā 220 dalībnieku. Pasākuma mērķis bija sumināt sportistus, trenerus, tiesnešus par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arī sumināt labāk organizētos sporta pasākumus 2018. gadā.
Nominācijā par Gada pasākumu sambo sporta veidā 2018 uzvaru izcīnīja starptautiskais turnīŗs
"Daugavpils SAMBO OPEN".
Labākā tiesneša tituls tika piešķirts starptautiskās kategorijas tiesnesim Mihailam Zakoļapinam.
Par gada treneri  tika atzīts Leonīds Kuzņecovs, kura audzēkni 2018. gadā vairākas reizes kāpa uz goda pjedestāla gan pasaules, gan Eiropas meistarsacīkstēs.
Par labākiem sportistiem jauniešiem tika atzīti divi sportisti pasaules skolēnu un kadetu meistarsacīkšu bronzas godalgas ieguvēja Elīza Marija Jevstigņejeva un Eiropas meistarsacīkšu uzvarētajs Vladlens Jarockis.
Pieaugušo konkurencē par labāko sportistu otro gadu pēc kārtas tika atzīts Viktors Reško - pasaules un Eiropas čempionātos bronzas godalgas ieguvējs.
Latvijas cīņas sporta veidu federācijas pauž gandarījumu par pasākuma norisi un plāno organizēt Gada balvu cīņas sporta veidos arī turpmākajos gados pieaicinot arī citas cīņas sporta veidu federācijas.

Sagatavots pēc Džudo federācijas materiāliem.